צרו קשר! 03-9226688|main@radion.co.il
תחנות כוח ומרכזי אנרגיה2018-08-07T12:29:08+00:00

Project Description

Loading...

ציוד ומערכות לפרוייקטים מושלמים מהתכנון ועד לביצוע

סרטון תחנות כוח 3D – MAN DIESEL& TURBO

המחלקה לתחנות כוח ומרכזים עתירי אנרגיה, מייצגת את היצרנים המובילים בעולם בתחום תחנות הכוח והאנרגיה, המציעים את המוצרים המתקדמים ביותר, כגון: מנועי דיזל וגז, טורבוצ'ארג'רים, דוודי קיטור, טורבינות גז וקיטור, מחליפי חום, מגדלי קירור, פילטרים עבור טורבינות, מתקנים להפקת קיטור ע"י שריפת פסולת WHB ומתקנים לניצול חום שיורי HRSG.

השינויים העולמיים והמקומיים בשוק הדלקים והדרישה הגוברת לאנרגיה, מעודדים הקמה מואצת של תחנות כוח יעילות יותר ושימת דגש על הפחתת הפגיעה הסביבתית.
המטרה המרכזית שלנו היא לספק ללקוחות את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר למימוש ייצור האנרגיה בצורה פשוטה, אמינה ובעלויות הנמוכות מכל השאר.

לאחר עשרות שנים של פיתוח אינטנסיבי של הטכנולוגיות היעילות ע"י היצרנים המובילים, מיצבנו את עצמנו כמוקד ידע אובייקטיבי, המאפשרת ללקוחותינו בחירה בין ציוד ומערכות המתקדמות בעולם.
אנו מהווים הנציגים הרשמיים של ספקים מובילים בעולם, ביניהם MAN Diesel & Turbo , המפתחת והיצרנית המובילה בעולם של מנועים וטורבינות, Kelvion (GEA), Desmi, Nordic Air Filtration 
עם הגעתה של מהפכת הגז הטבעי לישראל, אנו עומדים בחוד החנית עם מנועי הגז הטבעי המתקדמים בעולם מבית MAN Diesel & Turbo

החל מה-1 במרץ 2018, רדיון מייצגת באופן רשמי בארץ את חטיבת ה- Turbomachinery של MAN Diesel & Turbo ובכך מרחיבה את סל השירותים הניתן ואת יכולתה להעניק פתרונות שלמים ורחבי היקף. המוצרים כוללים מדחסים שונים, Machinery trains, expenders  ועוד.

רדיון מספקת פתרונות הנדסיים ומכלולי מכונות לקירור תהליכי, דחיסת גזים והחלפת חום תוצרת Technical America ,(IES) Industrial Equipment Solutions

נציגות רדיון חברה להנדסה כוללת שירות מכירה, תמיכה ואספקה של חלקי חילוף עבור כלל המוצרים והשירותים המתקדמים שאנו מציעים.
נשמח לעזור לך למצוא את המוצר המתאים ביותר לצרכיך וללוות אותך לאורך הדרך בשירות מיידי ובייעוץ מקצועי.

פרטי קשר

מנהלת מחלקה

סנדרה זלוף

טלפון

03-9226688

 

דואר אלקטרוני

sandraz@radion.co.il

 

פתרונות וציוד מותאם

מוצרים רלוונטיים

לכל המוצרים – תחנות כח ומרכזי אנרגיה

צרו קשר עם מנהלת מכירות - תחנות כח ומרכזי אנרגיה

לתיאום פגישה, קבלת הצעת מחיר או פרטים נוספים, צרו קשר בטלפון: 03-9371616 או מלאו את הפרטים הבאים ונשמח לחזור אליכם בהקדם:

שם פרטי *
שם משפחה *
דוא''ל *
טלפון

נושא

כיצד נוכל לעזור?

Print Friendly, PDF & Email